- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Sailor
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Uhonorowując rok założenia firmy Sailor, pióro wieczne 1911L (duże) łączy łatwość pisania z klasycznym wzornictwem o zaokrąglonych krzywiznach. Kultowe pióro wieczne Sailor posiada korpus i skuwkę wykonane z żywicy, uzupełnione pozłacanymi lub srebrnymi metalowymi detalami. Skuwka otwiera się/zamyka za pomocą śruby, a podczas pisania można ją przesunąć na tył korpusu. Pióro Sailor 1911L dostarczane jest z konwerterem Sailor oraz dwoma nabojami atramentowymi Sailor Black.
Pióro wieczne Sailor 1911L (duże) wykorzystuje stalówkę z 18-karatowego złota i posiada mechanizm napełniania nabojów/konwertera.
Firma Sailor została założona w 1911 roku w Japonii, stając się pierwszą, która wyprodukowała pióra wieczne w swoim kraju. W późniejszym czasie firma zyskała pierwszorzędną reputację w produkcji najwyższej jakości stalówek, a wszystkie części są wytwarzane we własnej fabryce w Hiroszimie. Ich flagowe kolekcje to klasyczny model 1911 i odważnie zaprojektowany Professional Gear, wszystkie dostępne z 14- lub 21-karatową złotą stalówką. Nazwa Sailor pochodzi od brytyjskiego przyjaciela żeglarza Kyugoro Sakaty, który zapoznał go z piórami wiecznymi.
| Cechy | |
| Sailor 21k GT Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Sailor |
| Zakres | 1911L |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Zawartość stalówki | 18kt Gold |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 21 gram |
| Długość zamknięta | 140mm |
| Długość lufy | 123mm |
| Podana długość | 153mm |
| Średnica | 13mm |
-
0%
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Sailor 1911L Black GT
- (4)
Total Reviews (1)
click here write review to add review for this product.
-
(4)
-
(4)
-
(4)















