Montblanc Meisterstück Red Gold 149 Fountain pen
EUR €1 100,00
Bez podatku: EUR €909,09
- Stock: Contact us for availability
- Brand: Montblanc
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Montblanc jest od roku 1908 liderem na rynku wyrobów luksusowych. Jest symbolem jakości, niezawodności i statusu. Wiele osób pisało już Montblancami... Wszystkie produkty Montblanc wytwarzane w Niemczech są tak wysokiej jakości, że godne są do bycia oznaczonymi znanym logo. Poza przyborami do pisania, Montblanc produkuje również wyroby skórzane. Montblanc oferuje dwuletnią gwarancję na swoje produkty. Appelboom jest autoryzowanym dealerem firmy Montblanc.
Legendarny Montblanc Meisterstück 149, napełnianny tłokowo, posiada 18-sto karatową rodowaną stalówkę. Zarówno korpus, jak i skuwka, wykonane sa z cenej żywicy, z grawerem Montblanc, złoconymi lub platynowanymi ringami i klipsem. Każde pióro Meisterstück ma swój własny numer seryjny.
| Cechy | |
| Marka | Montblanc |
| Zakres | Meisterstück |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Double Broad, Oblique Medium, Oblique Broad |
| Zawartość stalówki | 18kt Gold |
| System napełniania | Piston |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Black |
| Kolor wykończenia | Rose Gold |
| Waga | 30 gram |
| Długość zamknięta | 145mm |
| Długość lufy | 132mm |
| Podana długość | 165mm |
| Średnica | 15mm |
-
72.97%
-
24.32%
-
2.7%
-
0%
-
0%
Reviews Over Montblanc Meisterstück Red Gold 149 Fountain pen
- (4.7)
Total Reviews (37)
click here write review to add review for this product.
-
(4.89)
-
(4.64)
-
(4.96)
Report this review.
Alternative products
W 1929 roku Pelikan był pierwszą firmą na świecie, która wprowadziła zróżnicowany mechanizm tłokowy. Technika ta powoduje, że trzpień wewnątrz pióra w..
EUR €779,00
Bez podatku:EUR €643,80
W 1929 roku Pelikan był pierwszą firmą na świecie, która wprowadziła zróżnicowany mechanizm tłokowy. Technika ta powoduje, że trzpień wewnątrz pióra w..
EUR €779,00
Bez podatku:EUR €643,80
Pióro Sailor 1911 "King of Pens" (KOP) zostało wprowadzone na rynek jako najwyższy model, opracowany jako symbol technologii Sailor, jakości i perfekc..
EUR €1 131,35
Bez podatku:EUR €935,00















