Pióro wieczne Sailor 1911S Black GT
EUR €221,43
Bez podatku: EUR €183,00
- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Sailor
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Uhonorowując rok założenia firmy Sailor, pióro wieczne 1911S (standardowe) łączy łatwość pisania z klasycznym wzornictwem o zaokrąglonych krzywiznach. Kultowe pióro wieczne Sailor posiada korpus i skuwkę wykonane z czarnej, błyszczącej żywicy, uzupełnione pozłacanymi metalowymi detalami. Skuwka otwiera się/zamyka za pomocą śruby, a podczas pisania można ją przesunąć na tył korpusu. Do pióra Sailor 1911S dołączony jest konwerter Sailor oraz dwa naboje atramentowe Sailor Black.
Pióro wieczne Sailor 1911S (Standard) wyposażone jest w stalówkę z 14-karatowego złota i mechanizm napełniania z nabojami/konwerterem.
Firma Sailor została założona w 1911 roku w Japonii, stając się pierwszą, która wyprodukowała pióra wieczne w swoim kraju. W późniejszym czasie firma zyskała pierwszorzędną reputację w produkcji najwyższej jakości stalówek, a wszystkie części są wytwarzane we własnej fabryce w Hiroszimie. Ich flagowe kolekcje to klasyczny model 1911 i odważnie zaprojektowany Professional Gear, wszystkie dostępne z 14- lub 21-karatową złotą stalówką. Nazwa Sailor pochodzi od brytyjskiego przyjaciela żeglarza Kyugoro Sakaty, który zapoznał go z piórami wiecznymi.
| Cechy | |
| Sailor 14k GT Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Sailor |
| Zakres | 1911S |
| System pisania | Fountain pen |
| Zawartość stalówki | 21kt Gold |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 17 gram |
| Długość zamknięta | 135mm |
| Długość lufy | 116mm |
| Podana długość | 147mm |
| Średnica | 15mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Sailor 1911S Black GT
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















