Aurora 88 Black GT Big Fountain pen
EUR €650,00
Bez podatku: EUR €537,19
- Stock: In Stock
- Brand: Aurora
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Aurora, założona w 1919 roku w Turynie, jest włoską firma produkującą instrumenty piśmiennicze. Pasja dla piękna, stylu, jakości włącznie z najdrobniejszymi detalami, czyni z tej firmy międzynarodowego trendsettera. Aurora prezentuje włoską tradycję, tworząc unikalnego charakteru przybory piśmiennicze o perfekcyjnej równowadze między rzemiosłem a technologią.
Aurora 88, wielki klasyk, zaprojektowany przez sławnego Marcello Nizzoli, legendarne kultowe pióro z lat 50-tych, powraca. Jest symbolem procesu produkcji związanego z tradycyjnym rzemieślnictwem i wiodącą technologią.
| Cechy | |
| Marka | Aurora |
| Zakres | 88 |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Double Broad, Stub, Italic, Oblique Medium, Oblique Broad, |
| Zawartość stalówki | 14kt Gold |
| System napełniania | Piston |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Black |
| Kolor wykończenia | Gold |
| Waga | 26 gram |
| Długość zamknięta | 135mm |
| Długość lufy | 130mm |
| Podana długość | 157mm |
| Średnica | 15mm |
-
55.56%
-
44.44%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Aurora 88 Black GT Big Fountain pen
- (4.56)
Total Reviews (9)
click here write review to add review for this product.
-
(4.86)
-
(4.71)
-
(4.86)
Report this review.
Aurora, założona w 1919 roku w Turynie, jest włoską firma produkującą instrumenty piśmiennicze. Pasja dla piękna, stylu, jakości włącznie z najdrobnie..
EUR €750,00
Bez podatku:EUR €619,83















