Waterman Hemisphere Stainless Steel GT Fountain pen
EUR €117,00
Bez podatku: EUR €96,69
- Stock: In Stock
- Brand: Waterman
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Od 1883 roku, Waterman łączy innowację, design i doskonałość do tworzenia najbardziej nowoczesnych i eleganckich przyborów do pisania. Waterman oferuje rozwiązania dla każdego użytkownika, przy użyciu różnych materiałów, kolorów, projektów i styli.
Smukle rzeźbiony esej o kosmopolitycznym świecie - Hémisphère rozpościera niezmierzone kontynenty form i wykończeń, od metalicznych, poprzez marmurkowe, po elegancję nierdzewnej stali. Oferując lśniącą perspektywę syntezy profesjonalizmu i przyjemności, Hémisphère oświetla drogę tym, których miejscem przeznaczenia jest czysta wartość i wyrafinowany styl.
| Cechy | |
| Marka | Waterman |
| Zakres | Hemisphere |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad |
| Zawartość stalówki | Stal |
| System napełniania | Kaseta/konwerter |
| System zamykania | Zatrzaskiwana nasadka |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Silver |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 25 gramów |
| Długość zamknięta | 137mm |
| Długość lufy | 120mm |
| Podana długość | 148mm |
| Średnica | 11mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Waterman Hemisphere Stainless Steel GT Fountain pen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)
Report this review.
Od 2022 roku wszystkie produkty Waterman będą w 100% produkowane we Francji. Aby uczcić tę okazję, firma Waterman wprowadza na rynek kolekcję inspirow..
EUR €182,00
Bez podatku:EUR €150,41
Od 1883 roku, Waterman łączy innowację, design i doskonałość do tworzenia najbardziej nowoczesnych i eleganckich przyborów do pisania. Waterman oferuj..
EUR €87,50
Bez podatku:EUR €72,31
Kolekcja piór Waterman Reflections of Paris jest inspirowana duchem i romantyzmem Paryża nocą, rzeką Sekwaną przepływającą łagodnie przez starożytną s..
EUR €160,00
Bez podatku:EUR €132,23















