- Stock: In Stock
- Brand: Visconti
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Po wielkim sukcesie wydania 2023, które obejmowało wersje Water i Earth, z dumą ogłaszamy stworzenie zupełnie nowej kolekcji Visconti Homo Sapiens Earth Origins Air and Fire.
Cztery żywioły łączą się w tej kolekcji, aby przypomnieć nam o początkach naszej planety. Ziemia, powietrze, ogień i woda współdziałają ze sobą, tworząc materiały naszej egzystencji. Zainspirowana mitycznymi i pierwotnymi siłami, które ukształtowały naszą planetę i rozpaliły iskrę ludzkiej egzystencji, kolekcja ta ucieleśnia esencję ponadczasowej energii i bezgranicznej inspiracji.
Ucieleśnione w kultowym kształcie Homo Sapiens, sygnaturze Visconti, te doskonałe przybory piśmiennicze montują kolorowe żywice starannie dobrane ze względu na ich połysk i dużą stalówkę z 18-karatowego litego złota. Model Air charakteryzuje się lekkimi zawirowaniami kolorów inspirowanymi pięknem nieba, od spokojnego lazuru po urzekający turkus. Obramowania wykonane są z polerowanego srebra. Z drugiej strony, model Fire jest wykonany z żywic w jasnych odcieniach czerwieni, pomarańczy i czerni, inspirowanych sugestywnymi iskrami ognia w ciemną noc, uzupełnionymi eleganckimi czarnymi wykończeniami PVD.
Pióra wieczne Homo Sapiens Earth Origins są wyposażone w stalówkę z 18-karatowego złota. Pióro wykorzystuje opatentowany przez Visconti system napełniania Power Filler Double Reservoir.
Kolekcja Visconti Homo Sapiens Earth Origins jest ograniczona do zaledwie 388 piór wiecznych i 188 piór kulkowych na całym świecie.
Kolekcję można spersonalizować za pomocą dobrze znanego opatentowanego przez Visconti systemu My Pen, z natychmiastowym zastosowaniem inicjałów, znaku zodiaku lub kamienia półszlachetnego. Aplikacje My Pen System można znaleźć w naszym sklepie internetowym.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wkłady do tego długopisu Visconti.
Nazwa Visconti jest od dwudziestu lat synonimem instrumentów piśmienniczych o niezwykłej urodzie, historycznie i technologicznie dopracowanych. Pióra wieczne, rollery i długopisy Visconti tworzą szeroką gamę wysokiej jakości instrumentów o silnej identyfikacji.
| Cechy | |
| Marka | Visconti |
| Zakres | Homo Sapiens |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | Złoty 18kt |
| System napełniania | Power Filler |
| System zamykania | Hook Lock Safe |
| Materiał | Acrylic |
| Kolor | Blue |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Długość zamknięta | 146mm |
| Długość lufy | 132mm |
| Podana długość | 172mm |
| Średnica | 14mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Visconti Homo Sapiens Earth Origins Air LE Pióro Wieczne
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















