- Stock: In Stock
- Brand: TWSBI
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Pióro wieczne TWSBI Diamond 580 AL R Caribbean with Onyx to jedno z najbardziej przystępnych cenowo piór wiecznych z tłokowym systemem napełniania na rynku. Pióro wieczne wykonane jest z przezroczystego poliwęglanu, który pokazuje wnętrze pióra, a także kolor i ilość atramentu w środku. Nowoczesnego wyglądu dopełniają chromowane detale. Nasadka jest gładka, a korpus fasetowany. Część chwytowa, łącznik i śruba pióra TWSBI Diamond 580 AL R Caribbean with Onyx są wykonane z niebieskiego metalu. Logo TWSBI jest widoczne w górnej części skuwki.
Pióro wieczne TWSBI Diamond 580 posiada stalówkę z polerowanej stali nierdzewnej z wygrawerowanym logo TWSBI, dostępną w kilku rozmiarach.
Pióra wieczne TWSBI można całkowicie zdemontować w celu czyszczenia i serwisowania. Instrukcje i niezbędne narzędzia są dostarczane z każdym piórem wiecznym TWSBI. Należy pamiętać, że funkcja demontażu jest przeznaczona wyłącznie dla doświadczonych użytkowników i nie jest konieczna do normalnego użytkowania. Demontaż odbywa się na własne ryzyko!
Dzięki ponad 40-letniej historii produkcji, w tym produkcji wysokiej klasy piór dla innych marek, Ta Shin Precision zdecydowała się rozpocząć sprzedaż pod własną marką TWSBI. Nazwa TWSBI składa się z TWS i BI. "TWS" to odwrócone inicjały wyrażenia "San Wen Tong", tłumaczonego jako Sala Trzech Kultur, a "BI" dosłownie oznacza instrument piśmienniczy.
| Cechy | |
| Marka | TWSBI |
| Zakres | 580 |
| System pisania | Pióro Wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | Stal |
| System napełniania | Piston |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor wykończenia | Srebrny |
| Waga | 32 gram |
| Długość zamknięta | 142mm |
| Długość lufy | 130mm |
| Podana długość | 178mm |
| Średnica | 13mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over TWSBI Diamond 580 AL R Caribbean with Onyx Pióro Wieczne
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















