Pióro wieczne Sailor Pro Gear Slim Japanese Sweets Wagashi Tsukimi Dango GT
EUR €272,25
Bez podatku: EUR €225,00
- Stock: Sold
- Brand: Sailor
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Sailor ma przyjemność zaprezentować nową kolekcję piór wiecznych Pro Gear Slim z motywem sezonowych japońskich słodyczy!
Wagashi to jedne z tradycyjnych japońskich słodyczy. Wagashi zmieniały się i rozwijały w całej historii Japonii i odzwierciedlają życie Japończyków na wiele sposobów. W Japonii ludzie lubią jeść sezonowe wagashi i to właśnie na nich Sailor oparł tę nową kolekcję.
Pióro wieczne Sailor Pro Gear wyposażone jest w stalówkę z 14-karatowego złota i opatentowany mechanizm napełniania naboju/konwertera.
Firma Sailor została założona w 1911 roku w Japonii, stając się pierwszą, która wyprodukowała pióra wieczne w swoim kraju. W późniejszym czasie firma zyskała pierwszorzędną reputację w produkcji najwyższej jakości stalówek, a wszystkie części są wytwarzane we własnej fabryce w Hiroszimie. Ich flagowe kolekcje to klasyczny model 1911 i odważnie zaprojektowany Professional Gear, wszystkie dostępne z 14- lub 21-karatową złotą stalówką. Nazwa Sailor pochodzi od brytyjskiego przyjaciela żeglarza Kyugoro Sakaty, który zapoznał go z piórami wiecznymi.
Wagashi to jedne z tradycyjnych japońskich słodyczy. Wagashi zmieniały się i rozwijały w całej historii Japonii i odzwierciedlają życie Japończyków na wiele sposobów. W Japonii ludzie lubią jeść sezonowe wagashi i to właśnie na nich Sailor oparł tę nową kolekcję.
- Sakuramochi: Mochi (ciasto ryżowe) pokryte solonym liściem Sakury.
- Nerikiri: Nerikiri to artystyczne słodycze wytwarzane przez zmieszanie shiro-an (pasete z białej fasoli) z gyuhi (z mąki ryżowej). Tym razem wizerunek przedstawia Nerikiri w kształcie kamelii.
- Kohakuto: Półsuszona galaretka agarowa. Wygląda jak klejnot.
- Manju: Bułeczka z czerwonym dżemem.
- Tsukimi Dango: Okrągłe pierożki jedzone podczas oglądania księżyca.
Pióro wieczne Sailor Pro Gear wyposażone jest w stalówkę z 14-karatowego złota i opatentowany mechanizm napełniania naboju/konwertera.
Firma Sailor została założona w 1911 roku w Japonii, stając się pierwszą, która wyprodukowała pióra wieczne w swoim kraju. W późniejszym czasie firma zyskała pierwszorzędną reputację w produkcji najwyższej jakości stalówek, a wszystkie części są wytwarzane we własnej fabryce w Hiroszimie. Ich flagowe kolekcje to klasyczny model 1911 i odważnie zaprojektowany Professional Gear, wszystkie dostępne z 14- lub 21-karatową złotą stalówką. Nazwa Sailor pochodzi od brytyjskiego przyjaciela żeglarza Kyugoro Sakaty, który zapoznał go z piórami wiecznymi.
| Cechy | |
| Sailor 14k GT Nib | Medium-Fine (MF) |
| Marka | Sailor |
| Zakres | Pro Gear Slim |
| System pisania | Fountain pen |
| Zawartość stalówki | 14kt Gold |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Brązowy |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 17 gram |
| Długość zamknięta | 123mm |
| Długość lufy | 110mm |
| Podana długość | 143mm |
| Średnica | 12mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Sailor Pro Gear Slim Japanese Sweets Wagashi Tsukimi Dango GT
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















