- Stock: In Stock
- Brand: Pineider
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Od roku 1774, Pineider reprezentuje doskonałość ręcznie robionych produktów - papieru, przyborów piśmienniczych i wyrobów skórzanych. Prestiż marki, jak również jej wyjątkowa spuścizna, towarzyszy zwyczajom, wydarzeniom i trendom nie tylko w historii Włoch i Europy, ale także odnosi się do naszych osobistych doświadczeń, zawsze patrząc w przyszłość i wnosząc powiew nowości.
Pineider La Grande Bellezza Gemstrones lub The Great Beauty, czerpie inspirację od kamieni szlachetnych i ich unikalnych kolorów, realistycznie odwzorowując kamienie półszlachetne, co w przeszłości robiono za pomocą celuloidu. Celuloid zastąpiono tutaj tworzywem opartym na żywicy, z dużą zawartością pyłu marmurowego. Dodano go z trzech powodów: po pierwsze, aby wzmocnić połysk, po drugie, aby podnieść wagę materiału i uczynić go bardziej zwartym. Rozszerzono ofertę kolorów, uzyskując marmurkowy design na żywicowym podkładzie. Rezultat jest niesamowity! Czarny jest tak głęboki że w prównaniu do niego każde inne czarne pióro wygląda po prostu na ciemne. Lapis Blue czy Malachite Green można pomylić z prawdziwymi kamieniami, tak samo zresztą wszystkie inne kolory z tej kolekcji.
| Cechy | |
| Marka | Pineider |
| Zakres | La Grande Bellezza |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | 14kt |
| System napełniania | Piston |
| System zamykania | Magnetic |
| Materiał | Resin |
| Kolor | blue |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Waga | 38 gram |
| Długość zamknięta | 140mm |
| Długość lufy | 127mm |
| Podana długość | 162mm |
| Średnica | 13mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pineider La Grande Bellezza Full Metal Jacket 14KT Lightning Blue Fountain pen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















