Parker Sonnet Black GT Fountain pen
EUR €235,00
Bez podatku: EUR €194,21
- Stock: In Stock
- Brand: Parker
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Parker od ponad stu lat jest liderem w dziedzinie projektów i produkcji najlepszych piór na świecie. Pióra Parkera nie tylko są ładne, one nigdy nie zawodzą. Ponadto pasują ludziom w każdym wieku. To właśnie dlatego pióra Parker stały się ikoną stylu.
Sonnet to nowoczesny design w najlepszym wydaniu - kwintesencja piór Parkera i jedna z najbardziej udanych kolekcji tego producenta. Łącząc ponadczasowy, współczesny styl z wyjątkowym wyborem perfekcyjnie wyważonych piór w różnych rozmiarach, opcjach i wysokiej jakości wykończeniach, Sonnety piszą cudownie, wygodnie leżą w dłoni i mają wysublimowany wygląd. Sonnet, definitywnie styl Parkera.
| Cechy | |
| Marka | Parker |
| Zakres | Sonet |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad |
| Zawartość stalówki | Stal |
| System napełniania | Kaseta/konwerter |
| System zamykania | Zakrętka |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 24 gramy |
| Długość zamknięta | 133mm |
| Długość lufy | 125mm |
| Podana długość | 145mm |
| Średnica | 11mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Parker Sonnet Black GT Fountain pen
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)
Report this review.
Sonnet to nowoczesny design w najlepszym wydaniu - to kwintesencja pióra Parker i jedna z najbardziej udanych kolekcji Parker w historii. Łącząc ponad..
EUR €235,00
Bez podatku:EUR €194,21
Pióro wieczne Parker Sonnet Ciselé Palladium Special Edition jest oszałamiającym świadectwem precyzji i kunsztu, które definiują markę Parker. Unikaln..
EUR €660,00
Bez podatku:EUR €545,45
Pióro Parker Sonnet Ciselé Gold Special Edition to oszałamiające świadectwo precyzji i kunsztu, które definiują markę Parker. Unikalny wzór Ciselé, uz..
EUR €690,00
Bez podatku:EUR €570,25
Pióro wieczne Parker Sonnet Legacy of Flight CT czerpie inspirację z początków lotnictwa - decydującej epoki, w której postęp technologiczny był kszta..
EUR €421,00
Bez podatku:EUR €347,93















