- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Monteverde
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Kolekcja Monteverde Ritma jest inspirowana minimalistycznym ruchem lat 60-tych i 70-tych, gdzie czyste linie, proste projekty i piękne kolory w pracy były najbardziej widoczne. Wykonane do perfekcji przy użyciu mieszanki stali i aluminium, pióro Monteverde Ritma charakteryzuje się opływową konstrukcją od magnetycznej nasadki do tylnego słupka, idealną dla tych, którzy preferują dobrze wyważone i ciężkie pióro. Każdy aluminiowy korpus jest anodyzowany w metalicznych kolorach i wykończony na matowo, dzięki czemu uzyskano stonowane, żywe kolory, które są miękkie w dotyku i pięknie podkreślone polerowanymi, brązowymi akcentami. Klips został zaprojektowany tak, aby pasował do prostych linii korpusu z dodatkowym akcentem, a jego środek ma wydłużony owalny kształt ułatwiający użytkowanie. Ekscytującą cechą tego minimalistycznego pióra jest magnetyczna skuwka i zatyczka, które są tak bezpieczne i idealnie dopasowane do pióra, że tworzą uszczelnienie. Nie ma potrzeby jej odkręcania, wystarczy delikatnie pociągnąć i cieszyć się efektownym dźwiękiem otwieranej nasadki, a następnie przełożyć ją na tylną część pióra, aby również tam doświadczyć bezpiecznego uszczelnienia magnetycznego. Aby odsłonić końcówkę długopisu, należy przekręcić ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Każde pióro Monteverde Ritma jest umieszczone w nowo zaprojektowanym, smukłym pudełku upominkowym. Duża, elastyczna stalówka pióra wiecznego ze stali nierdzewnej jest dostępna w wersji cienkiej, średniej, szerokiej i stalowej i może być napełniana za pomocą naboju lub konwertera. Monteverde to firma z siedzibą w USA, która tworzy najpiękniejsze instrumenty piśmienne wykonane z najlepszych europejskich żywic, celuloidu i włókien węglowych. Instrumenty piśmienne Monteverde są liderem w dziedzinie innowacji i wzornictwa. Zastosowanie kolorów sprawia, że kolekcje Monteverde są jeszcze bardziej atrakcyjne.
| Cechy | |
| Monteverde Black PVD Nib | Omniflex |
| Marka | Monteverde |
| Zakres | Ritma |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Omniflex, Stub |
| Zawartość stalówki | Steel |
| Kolor | Yellow |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Waga | 50 grams |
| Długość zamknięta | 136mm |
| Długość lufy | 129mm |
| Podana długość | 160mm |
| Średnica | 13mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Monteverde Ritma Special Edition Mimosa Pióro wieczne
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















