- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Leonardo Officina Italiana
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Pióra Leonardo Mosaico wykorzystują "nowy" materiał: słynną żywicę "spaghetti" Leonardo, ale tym razem ciętą poziomo, zamiast pionowo. Rezultatem jest kwadratowa faktura boczna, podczas gdy na przedniej stronie (strona klipu) i tylnej stronie widoczny jest efekt warstwowy, który Leonardo określa jako "ringed Arco".
Dla modelu Leonardo Mosaico dostępna jest szeroka gama stalówek: Extra Fine, Fine, Medium, Broad oraz Stub. Można wybrać stalówkę stalową z plastikowym systemem podawania pióra lub złotą z ebonitowym systemem podawania pióra. Dostępna jest również słynna stalówka Elastic (elastyczna) Leonardo.
Pióra posiadają tłokowy mechanizm napełniania z dużą pojemnością atramentu.
Pióra Mosaico to numerowana, nielimitowana edycja.
A historia toczy się dalej... Rodzinna tradycja. Leonardo Officina Italiana to kuźnia, laboratorium, w którym doświadczenie i kunszt mieszają się dając życie "przyjemności", przyjemności pisania. Ponad 45 lat doświadczenia w dziedzinie przyborów piśmienniczych, przekazywane z ojca na syna, z pokolenia na pokolenie. Dzisiaj Leonardo Officina Italiana pracuje nad projektami emocjonalnymi i vintage, podejmując stare systemy ładowania, materiały i techniki pracy, które kiedyś charakteryzowały rzemiosło rzemieślnika. Pióra Leonardo mają duszę, ludzkie ciepło, które może dać tylko pasja. Każda kolekcja Leonardo jest ręcznie wykonywana we Włoszech.
| Cechy | |
| Marka | Leonardo |
| Zakres | Mosaico |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | Stal, Gold |
| System napełniania | Piston |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor wykończenia | Złoty |
| Waga | 33 gr |
| Długość zamknięta | 154mm |
| Długość lufy | 138mm |
| Podana długość | 175mm |
| Średnica | 16mm |
-
85.71%
-
14.29%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Leonardo Mosaico Hawaii GT Pióro Wieczne
- (4.86)
Total Reviews (7)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(4.71)
-
(5)















