- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Leonardo Officina Italiana
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
"A historia się toczy... Rodzinna tradycja. Leonardo Officina Italiana jest kuźnią, laboratorium gdzie doświadczenie i rzemiosło mieszają się, dając życie ""przyjemności"" - przyjemności pisania.
Ponad 45 lat doświadczenia na polu przyborów piśmienniczych, przekazywanego z ojca na syna, z pokolenia na pokolenie. Dziś Leonardo Officina Italiana pracuje nad emocjonalnymi i wintydżowymi projektami, stosując dawne systemy napełniania, materialy i techniki, które niegdyś charakteryzowały mistrzów rzemiosła. Pióra Leonardo mają duszę, ludzkie ciepło, które może płynąć tylko z prawdziwej pasji.. Materiały używane do ich produkcji są tym, co wyróżnia je na rynku. Każde pióro wykonywane jest ręcznie we Włoszech."
Nazwa Momento Zero, oznacza dosłownie nowy początek, od zera - pierwsze pióro wyprodukowane przez nową firmę, bazujące na doświadczeniu i pasaji silnego zespołu. Kolekcja Leonardo Momento Zero inspirowana jest wintydżowym stylem włoskim, znanym na całym świecie; jest to klasyczne pióro, dobrze wyważone, z metalowymi wykończeniami.
| Cechy | |
| Marka | Leonardo |
| Zakres | Momento Zero |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartridge/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Black |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Waga | 25 gram |
| Długość zamknięta | 142mm |
| Długość lufy | 129mm |
| Podana długość | 169mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Leonardo Momento Zero Matte Black ST Fountain pen
- (5)
Total Reviews (1)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















