Lamy Safari Umbra Fountain pen
EUR €22,50
Bez podatku: EUR €18,60
- Stock: Oczekiwany w ciągu 9 dni
- Brand: Lamy
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Lamy jest niezależną rodzinną firmą, założoną w 1930 roku przez byłego pracownika firmy Parker, C. Josefa Lamy w Heidelbergu. Marka Lamy istnieje od roku 1952 i już w pierwszym roku istnienia udowodniła swoją innowacyjność wprowadzając serię Lamy 27. W roku 1966 narodził się charakterystyczny styl designu Lamy wraz z piórem Lamy 2000.
Pióro Lamy Safari , od 1980 roku, to klasyczny design Lamy, który cały czas pozostaje jednym z najlepszych piór na rynku w swojej klasie cenowej. Wytrzymały plastik ABS i mocny klips - Lamy Safari jest wytrzymałe i wystarczająco tanie, aby być popularnym piórem szkolnym, a przy tym zachowuje wysoką jakość i zapewnia doskonałą jakość pisania, która zadowoli nawet wytrawnych użytkowników i kolekcjonerów piór wiecznych.
| Cechy | |
| Marka | Lamy |
| Zakres | Safari |
| System pisania | Pióro wieczne |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad |
| Zawartość stalówki | 14kt złoto, stal |
| System napełniania | Kaseta/konwerter |
| System zamykania | Zatrzaskiwana nasadka |
| Materiał | Żywica |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wykończenia | Czarny |
| Waga | 17 g |
| Długość zamknięta | 144mm |
| Długość lufy | 132mm |
| Podana długość | 169mm |
| Średnica | 12 mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Lamy Safari Umbra Fountain pen
- (5)
Total Reviews (4)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)
Report this review.
The Safari, since 1980, is the classic Lamy design and remains one of the best-value ranges of quality pens around. Tough ABS plastic construction wit..
EUR €22,50
Bez podatku:EUR €18,60
Lamy jest niezależną rodzinną firmą, założoną w 1930 roku przez byłego pracownika firmy Parker, C. Josefa Lamy w Heidelbergu. Marka Lamy istnieje od ..
EUR €22,50
Bez podatku:EUR €18,60
Lamy jest niezależną rodzinną firmą, założoną w 1930 roku przez byłego pracownika firmy Parker, C. Josefa Lamy w Heidelbergu. Marka Lamy istniej..
EUR €11,50
Bez podatku:EUR €9,50
Lamy jest niezależną rodzinną firmą, założoną w 1930 roku przez byłego pracownika firmy Parker, C. Josefa Lamy w Heidelbergu. Marka Lamy istniej..
EUR €15,90
Bez podatku:EUR €13,14
Lamy jest niezależną rodzinną firmą, założoną w 1930 roku przez byłego pracownika firmy Parker, C. Josefa Lamy w Heidelbergu. Marka Lamy istnieje od ..
EUR €14,50
Bez podatku:EUR €11,98
Doświadcz idealnego połączenia wygody i elegancji dzięki pióru kulkowemu LAMY Safari Ink Cartridge Rollerball Pen - nowoczesnemu instrumentowi piśmien..
EUR €13,90
Bez podatku:EUR €11,49
Giant ink cartridges (T10) for all Lamy fountain pen models. Package with 5 cartridges and available in different colors.
Lamy is an independent fa..
EUR €2,10
Bez podatku:EUR €1,74
Pojemnik na tusz z miseczką do zbierania resztek tuszu i rolką bibuły. Dostępny w kolorach: niebieski zmywalny, czarny, czerwony, turkusowy, zielony i..
EUR €11,00
Bez podatku:EUR €9,09
Piston operated converter for Lamy fountain pens instead of Lamy T 10 ink cartridges. This converter is suitable for all fountain pen models of the La..
EUR €4,60
Bez podatku:EUR €3,80
The Lamy T52 Crystal inks are a colourfull collection which comes in glass 30ml ink bottles.
Lamy is an independent family-owned enterprise which w..
EUR €9,90
Bez podatku:EUR €8,18















