Pióro wieczne Laban Skeleton Gunmetal
EUR €290,00
Bez podatku: EUR €239,67
- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Laban
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Żyły liści. Szkielet człowieka. Są to zasady, które wskazują drogę, którą należy podążać. Spójrz na piękny gigantyczny lotos amazoński; udowadnia, jak niesamowitą geometrię może wykonać nasza natura, która zainspirowała Labana do stworzenia pięknej kolekcji piór Skeleton.
Poetycki filigranowy wzór pióra wiecznego Laban Skeleton jest wykonany z cienkiego mosiądzu, który pokazuje wyjątkową technikę produkcji Laban i chroni przezroczystą akrylową rurkę wewnątrz korpusu. Mosiężny metal i przezroczysta akrylowa struktura zapewniają lekkość pióra wiecznego. Pozwala to również zobaczyć atrament w konwerterze.
W piórze wiecznym zastosowano stalówkę ze stali nierdzewnej z wytłoczonym logo Laban oraz mechanizm napełniania kartridż/konwerter.
Firma Laban została założona w 1981 roku przez Johna Hu i jego brata Charlesa w celu produkcji wysokiej jakości piór. Pióra wieczne Laban znane są z wysokiej jakości, doskonałego wykończenia i dbałości o szczegóły. Laban słynie z wyrafinowanej obróbki metalu, ale żywiczne pióra wieczne Laban również przyciągają wzrok.
| Cechy | |
| Laban ST Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Laban |
| Zakres | Skeleton |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Transparent |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Waga | 31 gram |
| Długość zamknięta | 138mm |
| Długość lufy | 126mm |
| Podana długość | 160mm |
| Średnica | 10mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Laban Skeleton Gunmetal
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















