Pióro wieczne Laban Rosa Lilac
EUR €145,00
Bez podatku: EUR €119,83
- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Laban
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Pióra wieczne Laban Rosa mają świeży wygląd dzięki niewielkim rozmiarom i żywym kolorom. Lekkość i dobre wyważenie sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla początkujących użytkowników piór wiecznych. Pióro wieczne wykonane jest z kolorowej, półprzezroczystej żywicy akrylowej.
Inspirowane neoklasycystyczną kolumną architektoniczną, pióro Laban Rosa ma idealnie zaokrąglony korpus. Gwintowana skuwka ozdobiona jest eleganckim trójkątnym klipsem.
Pióro wieczne Laban Rosa wyposażone jest w stalówkę ze stali nierdzewnej z wytłoczonym logo Laban oraz mechanizm napełniania typu cartrdige/converter.
Firma Laban została założona w 1981 roku przez Johna Hu i jego brata Charlesa w celu produkcji wysokiej jakości piór. Pióra wieczne Laban znane są z wysokiej jakości, doskonałego wykończenia i dbałości o szczegóły. Laban słynie z wyrafinowanej obróbki metalu, ale żywiczne pióra wieczne Laban również przyciągają wzrok.
| Cechy | |
| Laban Bicolor Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Laban |
| Zakres | Rosa |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Green |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 31 gram |
| Długość zamknięta | 143mm |
| Długość lufy | 122mm |
| Podana długość | 156mm |
| Średnica | 12mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Laban Rosa Lilac
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















