Pióro wieczne Laban Gloria Red GT
EUR €260,00
Bez podatku: EUR €214,88
- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Laban
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Niekończący się wzór giloszowy w kształcie diamentu wygrawerowany na długopisie Laban Gloria. Dodatkowo, lakier zapewnia lśniący wygląd. Obróć pióro i zobacz, jak grawerowany wzór odwzorowuje światło pod różnymi kątami, błyskając bezgraniczną wyobraźnią. "Gilosz", tradycyjne rzemiosło wywodzące się z Europy w XVIII wieku. Rzemieślnicy ręcznie obsługiwali maszyny, co dało początek drobno grawerowanemu wzorowi. Delikatne linie można wyczuć, gdy chwyci się go w dłoń, która subtelnie dopasowuje się do palców. Pióro ma pozłacaną mosiężną sekcję uchwytu z metalową złączką. O-ring wokół złączki zapewnia hermetyczne uszczelnienie i zapobiega wyciekaniu atramentu.
Pióro wieczne posiada stalówkę ze stali nierdzewnej z wytłoczonym logo Laban oraz mechanizm napełniania typu cartrdige/converter.
Firma Laban została założona w 1981 roku przez Johna Hu i jego brata Charlesa w celu produkcji wysokiej jakości piór. Pióra wieczne Laban znane są z wysokiej jakości, doskonałego wykończenia i dbałości o szczegóły. Laban słynie z wyrafinowanej obróbki metalu, ale żywiczne pióra wieczne Laban również przyciągają wzrok.
| Cechy | |
| Laban Bicolor Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Laban |
| Zakres | Gloria |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 39 gram |
| Długość zamknięta | 134mm |
| Długość lufy | 118mm |
| Podana długość | 150mm |
| Średnica | 11mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Laban Gloria Red GT
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















