Pióro wieczne Laban Antique II Gold
EUR €125,00
Bez podatku: EUR €103,31
- Stock: Oczekiwany w ciągu 2-3 tygodni
- Brand: Laban
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Pióra wieczne Laban Antique II mają smukły, doskonały i prosty wygląd. Doskonałe wyważenie zapewnia komfort pisania. Klasyczny wygląd - mniej znaczy więcej. Proste geometryczne linie nadają elegancki styl i są preferowane przez różne grupy wiekowe. Laban prezentuje Antique II miłośnikom piór, którzy są zafascynowani stylem retro.
Pióro wieczne Laban Antique II jest wykonane z mosiądzu pochodzącego z recyklingu, jest przyjazne zarówno dla Ciebie, jak i dla ziemi. Pióro wieczne ma absolutnie czysty, zabytkowy wygląd. Jest idealne na każdą okazję do pisania dzięki minimalnemu geometrycznemu stylowi.
Laban Antique II ma "postarzany" lub "postarzany" kolor i zapewnia elegancki wygląd retro, który zyskuje globalną przychylność wśród tych, którzy lubią pismo odręczne.
Pióro wieczne posiada stalówkę ze stali nierdzewnej z wytłoczonym logo Laban i wykorzystuje mechanizm napełniania typu cartrdige/converter.
Firma Laban została założona w 1981 roku przez Johna Hu i jego brata Charlesa w celu produkcji wysokiej jakości piór. Pióra wieczne Laban znane są z wysokiej jakości, doskonałego wykończenia i dbałości o szczegóły. Laban słynie z wyrafinowanej obróbki metalu, ale żywiczne pióra wieczne Laban również przyciągają wzrok.
| Cechy | |
| Laban Bicolor Nib | Extra Fine (EF) |
| Marka | Laban |
| Zakres | Antique II |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Złoto |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 43 gram |
| Długość zamknięta | 138mm |
| Długość lufy | 120mm |
| Podana długość | 152mm |
| Średnica | 11mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Laban Antique II Gold
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)
Report this review.
Pióra wieczne Laban Antique II mają smukły, doskonały i prosty wygląd. Doskonałe wyważenie zapewnia komfort pisania. Klasyczny wygląd - mniej znaczy w..
EUR €125,00
Bez podatku:EUR €103,31
Pióra wieczne Laban Antique II mają smukły, doskonały i prosty wygląd. Doskonałe wyważenie zapewnia komfort pisania. Klasyczny wygląd - mniej znaczy w..
EUR €125,00
Bez podatku:EUR €103,31
Pióra wieczne Laban Antique II mają smukły, doskonały i prosty wygląd. Doskonałe wyważenie zapewnia komfort pisania. Klasyczny wygląd - mniej znaczy w..
EUR €125,00
Bez podatku:EUR €103,31















