Pióro wieczne Kaweco Collection Sport Apricot Pearl 2024
EUR €32,00
Bez podatku: EUR €26,45
- Stock: In Stock
- Brand: Kaweco
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Kaweco Sport to jeden z niewielu instrumentów piśmiennych, które odnoszą sukcesy na rynku od dziesięcioleci bez większych zmian. Nawiązuje do projektu z 1935 roku. Przyjaźń od pokoleń.
Edycja Kaweco Sport Collection "Apricot Pearl" jest wykonana z półprzezroczystego plastiku z brokatem i morelowym kolorem. Ta specjalna edycja będzie dostępna przez ograniczony czas.
Ten produkt zostanie wysłany na warunkach dotyczących wkładu i atramentu.
Uderzającą cechą pióra wiecznego Kaweco Sport jest to, że jest bardzo małe. Ma długość zaledwie 10,5 cm z zamkniętą skuwką, dzięki czemu można je łatwo przechowywać w torbie lub kieszeni, ale ze skuwką z tyłu pióra mierzy 13,5 cm i doskonale się nim pisze.
Pióro wieczne Kaweco Sport ma stalową stalówkę i jest napełniane za pomocą naboju lub konwertera.
Kaweco to jedna z najstarszych marek piór na rynku. Od ponad 125 lat pióra Kaweco są integralną częścią społeczności pisarskiej. Kaweco konsekwentnie koncentruje się na cienkiej linii między tradycją a innowacją i dzięki temu od 1883 roku zapewnia przychylność tych, którzy chcieliby zaimponować swoimi wartościami na papierze.
| Cechy | |
| Kaweco Skyline ST Nib | Double Broad (BB) |
| Marka | Kaweco |
| Zakres | Classic Sport |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Double Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartridge/converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Orange |
| Długość zamknięta | 105mm |
| Długość lufy | 095mm |
| Podana długość | 133mm |
| Średnica | 14mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Kaweco Collection Sport Apricot Pearl 2024
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)
Report this review.
Pióro wieczne Kaweco Collection Sport Honey 2025 to specjalna edycja wykonana z plastiku w kolorze miodowo-pomarańczowym, oferująca ciepły, żywy wyglą..
EUR €32,00
Bez podatku:EUR €26,45















