- Stock: In Stock
- Brand: Kaweco
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Kaweco to jedna z najstarszych marek na rynku. Od ponad 125 lat pióra Kaweco są integralną częścią najwyższej klasy asortymentu. Kaweco balansuje na granicy tradycji i innowacyjności i od 1883-go roku jest najchętniej wybierana marką przez tych , którzy darzą papier estymą.
Kaweco Brass Sport wykonane jest z miedzi, nieobrabianej i nielakierowanej. Waży 46g, czyli więcej niż przeciete pióra dostępne na rynku. "Niewykończony" wygląd oznacza, że pióro to, podobnie jak Al-Sport Stone Washed będące jego poprzednikiem, będzie się z czasem zmieniać i pokrywać patyną w zależności od zużycia i warunków przechowywania. Wkończenie może pozostać nietknięte i zmieniać się w czasie, lub może być odnawiane przy użyciu pasty polerskiej do miedzi lub smaru.
| Cechy | |
| Marka | Kaweco |
| Zakres | Brass Sport |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Fine |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartridge/Converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Gold |
| Kolor wykończenia | Gold |
| Waga | 46 gram |
| Długość zamknięta | 105mm |
| Długość lufy | 095mm |
| Podana długość | 133mm |
| Średnica | 14mm |
-
85%
-
15%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Kaweco Brass Sport Fountain pen
- (4.85)
Total Reviews (20)
click here write review to add review for this product.
-
(4.95)
-
(4.89)
-
(5)















