Pióro wieczne Kaweco ART Sport Hickory Brown
EUR €123,49
Bez podatku: EUR €102,06
- Stock: In Stock
- Brand: Kaweco
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Wyjątkowe jak sztuka - Żadne dwa instrumenty piśmienne z serii Kaweco Art Sport nie są do siebie podobne. W skomplikowanym procesie, wysokiej jakości pręty akrylowe są odlewane w wyjątkowych kombinacjach kolorystycznych i strukturach. W ten sposób powstają unikalne wzory, które sprawiają, że każde pióro wieczne jest jedyne w swoim rodzaju. Cztery fascynujące warianty kolorystyczne sprawiają, że serca entuzjastów designu i kolekcjonerów biją szybciej.
Z jednej strony, chłodne kolory współgrające ze srebrnymi elementami są przekonujące. Różne intensywności mieszanych inkrustacji i wysoce wypolerowana powierzchnia tworzą imponujący efekt głębi. W świetle słonecznym można zaobserwować mieniącą się teksturę, która nadaje piórom wiecznym Pebble Blue i Mineral White wyjątkowej elegancji.
Z drugiej strony, warianty Hickory Brown i Terrazzo zapewniają ciepły wygląd w połączeniu ze złotymi elementami.
Podczas gdy ciemny, połyskujący odcień brązu budzi pragnienie minionej epoki dzięki swojemu nostalgicznemu i prostemu wzornictwu, kolorowe pióro wieczne z drobinkami urzeka ekscytującymi wzorami.
Pióro wieczne Kaweco ART Collection ma stalową stalówkę wykonaną przez niemiecką firmę Bock Heidelberg i jest napełniane za pomocą naboju lub konwertera.
Kaweco należy do jednej z najstarszych marek na rynku. Od ponad 125 lat pióra Kaweco są integralną częścią asortymentu High-Class. Kaweco konsekwentnie koncentruje się na cienkiej linii między tradycją a innowacją, dzięki czemu od 1883 roku zapewnia
| Cechy | |
| Kaweco GT Nib | Double Broad (BB) |
| Marka | Kaweco |
| Zakres | Classic Sport |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Double Broad |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartridge/converter |
| System zamykania | Screw cap |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Brązowy |
| Kolor wykończenia | Silver |
| Długość zamknięta | 105mm |
| Długość lufy | 095mm |
| Średnica | 14mm |
-
40%
-
40%
-
20%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Kaweco ART Sport Hickory Brown
- (4.2)
Total Reviews (5)
click here write review to add review for this product.
-
(4.5)
-
(4)
-
(4.75)















