- Stock: Sold
- Brand: Esterbrook
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Say, "Guten Tag" to the latest Esterbrook Camden! The Oktoberfest celebrates the Germanic holiday, a time to eat, drink, and be merry! A seasonal release, this is a limited production. The Esterbrook Camden Oktoberfest features a stacked acrylic body in orange, browns, and grey, reminiscent of a freshly poured pint of your favorite brew.
Czasy się zmeniają, wartości pozostają te same. Esterbrook Pen Company, prawdziwie amerykańska firma od 1858, pisze w dzisiejszych czasach na nowo swoja długą historię sukcesu wkraczając ze świeżą kolekcją piór opartą na całkowitej zmianie marki. Przyłącz się do rewolucji!
Nazwane jak miasto, w którym Richard Esterbrook założył swoją firmę, kolekcja Camden nawiązuje do lat 30-stych, kiedy to Camden, NJ przeżywało swoje złote lata i było miejscem narodzin wielu najważniejszych wynalazków swoich czasów, z których prawdopodnie najważniejszym, w roku 1933, była eksperymentalna stacja telewizyjna RCA Victor - zarzewie eksperymentów, które rozpowszechiły radio. W czasie gdy RCA produkowała miliony nagrań , Esterbrook produkował milony piór. Niemal można tam wciaż usłyszeć bezustanny szum taśm produkcyjnych. Obecnie, w tym znanym w początkach XXstego wieku mieście, znów produkowane są pióra. Tak samo jak płyty przeżywają w ostatniej dekadzie swój come-back, tak i pióra wieczne zyskują na popularności. Produkowany w trzech kolorach, Rose, Graphite i Silver, z błyszczącymi srebrnymi elementami, Camden jest smukły i opływowy. Zaprojektowany dla maksymalnego komfortu pisania, posiada konturowaną sekcję i satynowe wykończenie. Pióro jest dobrze wyważone, ani za lekkie, ani za ciężkie. Niezależnie czy używasz go do codziennych notatek, pisania pamiętnika, zapisków w notatniku czy do tworzenia następnego wielkiego muzycznego hitu, Camden musi znaleąź się w Twojej kolekcji.
| Cechy | |
| Marka | Esterbrook |
| Zakres | Camden |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Zawartość stalówki | Steel |
| System napełniania | Cartrdige/Converter |
| Materiał | Acrylic |
| Kolor | Brown,Orange |
| Kolor wykończenia | Gold |
| Waga | 36 gram |
| Długość zamknięta | 150mm |
| Długość lufy | 130mm |
| Podana długość | 170mm |
| Średnica | 13mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Esterbrook Camden Oktoberfest GT Fountain pen
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















