Pióro wieczne Diplomat Nexus Demo Black GT
EUR €790,00
Bez podatku: EUR €652,89
- Stock: Oczekiwany w ciągu 9 dni
- Brand: Diplomat
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Diplomat Nexus, sojusz historii i innowacji Aby uczcić 100-lecie marki, Diplomat zainspirował się zarówno przeszłością, jak i przyszłością, tworząc nowe pióro wieczne Nexus. Nexus pochodzi od łacińskiego necto, co oznacza łączenie, łączenie i jest słowem używanym w chemii. Przedstawia nasz pomysł na pióro łączące przeszłość i przyszłość w oparciu o technologię tłokową, wynalazek opisywany przez entuzjastów piór jako rewolucyjny na początku XX wieku, ale łącząc go z nowym opatentowanym systemem uszczelniania poprzez zamknięcie skuwki, Diplomat Nexus łączy w sobie to, co najlepsze z wczoraj i jutro. Koniec z ryzykiem wyczerpania się paliwa; koniec z nabojami i ich plastikowymi opakowaniami. Dzięki swoim wyjątkowym cechom - sprawdzonej szczelności, brakowi ryzyka wycieku nawet w samolocie, dużej pojemności atramentu, łatwości użytkowania i doskonałej płynności pisania - Diplomat Nexus oferuje uspokajające i nieskończone wrażenia z pisania.
Dane techniczne :
- Duży zbiornik (odpowiednik 7 nabojów)
- Zakręcana nasadka
- Widoczny poziom atramentu
- Automatyczny system zamykania i uszczelniania (opatentowany)
- Zestaw pomocniczy do napełniania pipet
- Stalówka z 14-karatowego złota
Od 1922 roku nazwa Diplomat oznacza wyrafinowane instrumenty piśmienne. Kierując się doskonałością w jakości i duchem innowacji, produkcja toczonych piór wiecznych rozwinęła się w wiodącego producenta instrumentów piśmiennych klasy premium. Pióra Diplomat są nadal produkowane w Kierspe w Niemczech.
| Cechy | |
| Diplomat Nexus GT Nib | Broad 14ct. |
| Marka | Diplomat |
| Zakres | Nexus |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Broad |
| Zawartość stalówki | 14kt Gold |
| System napełniania | Piston |
| System zamykania | Snap-on cap |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wykończenia | Złoto |
| Waga | 41 gr |
| Długość zamknięta | 138mm |
| Długość lufy | 129mm |
| Podana długość | 155mm |
| Średnica | 14mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pióro wieczne Diplomat Nexus Demo Black GT
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















