Aurora Optima Black GT Fountain pen
EUR €620,00
Bez podatku: EUR €512,40
- Stock: In Stock
- Brand: Aurora
- Model: Vulpen / Fountain pen
Dostępne opcje
Aurora, założona w 1919 roku w Turynie, jest włoską firma produkującą instrumenty piśmiennicze. Pasja dla piękna, stylu, jakości włącznie z najdrobniejszymi detalami, czyni z tej firmy międzynarodowego trendsettera. Aurora prezentuje włoską tradycję, tworząc unikalnego charakteru przybory piśmiennicze o perfekcyjnej równowadze między rzemiosłem a technologią.
Cenne materiały, doskonałe wykończenie, koncentracja na detalach. Aurora Optima przywołuje elegancję i prostotę modelu o historycznym znaczeniu z lat 30-stych. Ring na skuwce posiada wygrawerowane historyczne logo Aurory i ozdobiony jest greckim wzorem.
| Cechy | |
| Marka | Aurora |
| Zakres | Optima |
| System pisania | Fountain pen |
| Szerokość stalówki | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Double Broad, Stub, Italic, Oblique Medium, Oblique Broad, |
| Zawartość stalówki | 14kt Gold |
| System napełniania | Piston |
| Materiał | Resin |
| Kolor | Black |
| Kolor wykończenia | Gold |
| Waga | 20 gram |
| Długość zamknięta | 127mm |
| Długość lufy | 122mm |
| Podana długość | 153mm |
| Średnica | 13mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Aurora Optima Black GT Fountain pen
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)
Report this review.
Aurora, założona w 1919 roku w Turynie, jest włoską firma produkującą instrumenty piśmiennicze. Pasja dla piękna, stylu, jakości włącznie z najdrobnie..
EUR €680,00
Bez podatku:EUR €561,98
Aurora, założona w 1919 roku w Turynie, jest włoską firma produkującą instrumenty piśmiennicze. Pasja dla piękna, stylu, jakości włącznie z najdrobnie..
EUR €680,00
Bez podatku:EUR €561,98
Gilosz "ziarno ryżu" Aurory to szczególny wzór ozdobny o wyjątkowej precyzji. Ponadczasowy klasyk, zdolny połączyć nowoczesność dekoracji z wyrafinowa..
EUR €1 080,00
Bez podatku:EUR €892,56
Gilosz "ziarno ryżu" Aurory to szczególny wzór ozdobny o wyjątkowej precyzji. Ponadczasowy klasyk, zdolny połączyć nowoczesność dekoracji z wyrafinowa..
EUR €1 400,00
Bez podatku:EUR €1 157,02
Gilosz "ziarno ryżu" Aurory to szczególny wzór ozdobny o wyjątkowej precyzji. Ponadczasowy klasyk, zdolny połączyć nowoczesność dekoracji z wyrafinowa..
EUR €14 000,00
Bez podatku:EUR €11 570,25















