- Stock: Verwacht binnen 2 - 3 weken
- Brand: Visconti
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
Visconti’s nieuwe Van Gogh-pen is de Oiran, genoemd naar het schilderij uit 1887, dat in ons land beter bekend staat als ‘Courtisane’. Van Gogh schilderde het werk tijdens zijn Japonaiserie-periode, waarin hij zich liet inspireren door kunst en cultuur uit het land van de Rijzende Zon.
Dit schilderij maakte Van Gogh naar een prent van de Japanse kunstenaar Kesai Eisen. De prent stond in 1886 op de omslag van het tijdschrift Paris illustré. Van Gogh kopieerde en vergrootte de Japanse dame met behulp van een raster. Hij gebruikte felle kleuren en sterke contouren, alsof het een houtsnede was.
Voor de pen zijn kleuren gebruikt die ook in het schilderij van Van Gogh voorkomen. De goudkleurige details vormen een mooie omlijsting voor het kleurenspel. De verpakking van de pen is geheel in stijl, met een hommage aan het schilderij, waarop een hooggeplaatste courtisane staat afgebeeld. De bijpassende paarse inkt is gebaseerd op een van de kleuren uit de kimono van de afgebeelde dame.
Het is onmogelijk de Japanse kunst te bestuderen zonder daardoor gelukkiger en vrolijker te worden.
Vincent van Gogh
De Oiran-vulpen is uitgerust met de grote stalen Visconti-penpunt, met daarop de signatuur van Vincent van Gogh.
Klik hier voor Visconti inktcartridges en hier voor Visconti inktpotten.
Deze pen is compatibel met het My Pen System van Visconti, een nieuwe manier om snel en gemakkelijk uw Visconti-pen te personaliseren. Sterker nog, u hebt nu de mogelijkheid om deze personalisering regelmatig te veranderen en deze aan te passen aan uw kleding of aan de gelegenheid. Meer informatie over of de aanschaf van het Visconti My Pen System, vindt u in onze webstore.
De naam Visconti is al twintig jaar synoniem voor schrijfinstrumenten van uitzonderlijke schoonheid, die zowel een historische als technologische achtergrond hebben. De vulpennen, rollerballs en balpennen van Visconti vormen een breed scala aan hoogwaardige, herkenbare schrijfinstrumenten.
| Kenmerken | |
| Merk | Visconti |
| Productlijn | Van Gogh |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Fine, Medium, Broad |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Vulsysteem | Cartridge/Converter |
| Sluitsysteem | Magnetisch |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Multicolor |
| Details kleur | Goud |
| Gewicht | 35 gram |
| Lengte gesloten | 140mm |
| Lengte barrel | 125mm |
| Lengte met dop | 157mm |
| Diameter | 12mm |
-
25%
-
0%
-
75%
-
0%
-
0%
Reviews Over Visconti Van Gogh ''Oiran (Courtisane)'' Vulpen
- (3.5)
Total Reviews (4)
click here write review to add review for this product.
-
(4)
-
(3.75)
-
(3.5)















