- Stock: In Stock
- Brand: Visconti
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
De Visconti Divina Elegance Imperial Blue vulpen werd ontworpen volgens het principe van de Gulden Snede, het gouden/goddelijke getal Phi 1,618. De verhouding tussen de houder en de dop is precies 1 staat tot 1,618. De serie is vervaardigd uit gekleurd acrylhars, de 5 lijnen zijn zilver.
De Visconti Divina Elegance Bordeaux-vulpen heeft een 18-karaats gouden penpunt (in diverse maten) en maakt gebruik van het speciaal voor de Visconti Divina vulpennen ontworpen en gepatenteerde "pull and turn" vulsysteem.
Klik hier voor Visconti inktpotten.
Deze pen maakt ook gebruik van het My Pen System van Visconti. Het My Pen System van Visconti is een nieuwe manier om snel en gemakkelijk uw Visconti pen te personaliseren. Sterker nog, u hebt nu de mogelijkheid om deze personalisering regelmatig te veranderen en deze aan te passen aan uw kleding of aan de gelegenheid. Meer informatie over of de aanschaf van het Visconti My Pen System, vindt u in onze webstore.
Visconti is een Italiaans merk dat sinds 1988 de pennenmarkt heef geïnnoveerd onder leiding van oprichter, Dante delVecchio. Bij Visconti staat schrijfcomfort bovenaan bij de fabricage van deze unieke schrijfwaren. Een vloeiende pen die perfect uitgebalanceerd in de hand ligt. Visconti slaagt er steeds weer in pennen te ontwerpen en produceren die iedereen verbazen. Door uniek materiaal gebruik, maar ook door de zoektocht naar perfectie. Zo ontstaan pennen van een ongekende schoonheid.
| Kenmerken | |
| Merk | Visconti |
| Productlijn | Divina |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Penpunt materiaal | 18kt gold |
| Vulsysteem | Pull and Turn |
| Sluitsysteem | Hook Lock Safe |
| Materiaal | Acryl |
| Kleur | Rood |
| Details kleur | Silver |
| Gewicht | 48 gram |
| Lengte gesloten | 150mm |
| Lengte barrel | 135mm |
| Lengte met dop | 170mm |
| Diameter | 15mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Visconti Divina Elegance Bordeaux Oversize Vulpen
- (5)
Total Reviews (4)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















