- Stock: Verwacht binnen 2 - 3 weken
- Brand: Pineider
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
Het unieke ontwerp van de Pineider La Grande Bellezza Arco Bysantium is een gelaagdheid van lagen materialen, waardoor een ontwerp is ontstaan met kleuren die populair waren in de jaren '30. Na intensief onderzoek is Pineder erin geslaagd om deze beroemde kleuren na te bootsen met verschillende lagen hars, waardoor een visueel effect ontstaat dat celluloid nabootst - een materiaal dat ooit populair was bij de productie van pennen. Deze nieuwe hars is duurzamer en heeft niet te maken met de kristallisatieproblemen van celluloid, waardoor de Arco een geweldige upgrade is. De collectie bevat twee prachtige kleuren: Lemon & Grass en Gold Stone.
De Pineider La Grande Belleza Arco vulpen heeft een zachte 14kt goud flex penpunt en maakt gebruik van een piston vulsysteem.
Sinds 1774 vertegenwoordigt Pineider de Excellence voor handgemaakte producten op het gebied van papier, schrijfinstrumenten en lederwaren. Het prestige van het merk, gekenmerkt door een even exclusief als uitzonderlijk erfgoed, heeft tradities, gebeurtenissen en trends vergezeld, niet alleen met betrekking tot de Italiaanse en Europese geschiedenis, maar ook met betrekking tot elk van onze persoonlijke verhalen, altijd met een zorgvuldige blik op de hedendaagse tijd en voortdurend bereid om innovatie te brengen. Artisanale savoir-faire, uniciteit, traditie en design zijn de historische waarden die Pineider wereldwijd tot een exclusief merk maken.
| Kenmerken | |
| Merk | Pineider |
| Productlijn | La Grande Bellezza |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Stub |
| Penpunt materiaal | 14kt Goud |
| Vulsysteem | Piston |
| Sluitsysteem | Magnetisch |
| Materiaal | Resin |
| Kleur | Geel |
| Details kleur | Silver |
| Gewicht | 38 gram |
| Lengte gesloten | 140mm |
| Lengte barrel | 127mm |
| Lengte met dop | 162mm |
| Diameter | 13mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pineider La Grande Bellezza Arco Bysantium Gold Stone Vulpen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















