- Stock: In Stock
- Brand: Pelikan
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
De Souverän 800 Black-Red is een tijdloze klassieker. De rijke rode tint in het gestreepte patroon van de body harmonieert wonderwel met de elegante diepzwarte componenten en wordt perfect aangevuld door de gouden versieringen. Deze klassieker is nu terug in Pelikan's standaardassortiment.
De zwart-rood gestreepte houder is gemaakt van cellulose-acetaat in een uitgebreid proces. De ringen en de clip zijn afgewerkt met 24-karaats goud.
De Souverän 800 Black-Red maakt gebruik van een pistonvulmechanisme en heeft een tweekleurige 18-karaats gouden penpunt, verkrijgbaar in een EF, F, M en B.
Als tegenhanger van de piston vulpen, is er een bijpassende balpen met draaimechanisme in het assortiment. Elk afzonderlijk schrijfinstrument wordt met de hand geassembleerd en met de grootste zorg gecontroleerd om aan de strenge kwaliteitscriteria te voldoen.
Pelikan biedt begeerde objecten van verlangen: elegante schrijfinstrumenten die zich onderscheiden door een subliem gevoel voor stijl. Hetzij als uitzonderlijk verzamelobject, gekoesterd geschenk of als tijdloze schoonheid, hun geest zal inspireren.
Ongewone materialen en bijzonder design. Fijne schrijfinstrumenten vinden bewonderaars onder zowel kenners als gewone gebruikers. Het is bijna altijd liefde op het eerste gezicht - of de eerste slag. Fascinatie en passie, veel meer dan de som der delen. Fijn vervaardigd in meer dan 300 afzonderlijke stappen, een getuigenis van toewijding, precisie en perfectie. Ontworpen om te inspireren.
| Kenmerken | |
| Merk | Pelikan |
| Productlijn | Souverän |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine, Fine, Medium, Broad |
| Penpunt materiaal | 18kt Goud |
| Vulsysteem | Piston |
| Sluitsysteem | Schroefdop |
| Materiaal | Hars |
| Kleur | Zwart,Rood |
| Details kleur | Goud |
| Gewicht | 28 gr |
| Lengte gesloten | 142mm |
| Lengte barrel | 127mm |
| Lengte met dop | 167mm |
| Diameter | 13mm |
-
88.89%
-
11.11%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Pelikan Souverän M800 Black/Red Vulpen
- (4.89)
Total Reviews (9)
click here write review to add review for this product.
-
(4.89)
-
(5)
-
(4.78)















