- Stock: Verwacht binnen 9 werkdagen
- Brand: Parker
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
Vervaardigd in metaal van hoge kwaliteit, Parker I.M. slim herwerkt Parker's expertise in het afstemmen van vorm met functie. Van de iconische pijlclip tot de geborstelde metalen greep, elk detail is zorgvuldig opnieuw ontworpen om overbodige details te verwerpen ten gunste van comfort, bruikbaarheid en intelligentie. Een eigentijdse taps toelopende vorm ontmoet de veelzijdige aantrekkingskracht van metaal in een moderne herneming van Parker's stijl.
De vulpen wordt gevuld met een patroon of een converter en is verkrijgbaar met een fijne of medium roestvrijstalen penpunt.
Parker is al meer dan een eeuw leider in het ontwerpen en produceren van de beste pennen ter wereld. Deze pennen zijn niet alleen fijne schrijfinstrumenten, ze laten u ook nooit in de steek. Bovendien geven ze status aan elke generatie. Dit heeft ertoe geleid dat Parker pennen een stijlicoon zijn geworden.
| Kenmerken | |
| Merk | Parker |
| Productlijn | IM |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Fine, Medium |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Vulsysteem | Cartridge/Converter |
| Sluitsysteem | Klikdop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Bruin |
| Details kleur | Chroom |
| Gewicht | 30 gram |
| Lengte gesloten | 138mm |
| Lengte barrel | 120mm |
| Lengte met dop | 155mm |
| Diameter | 11mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Parker IM Dark Espresso Vulpen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















