- Stock: In Stock
- Brand: Nahvalur
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
De Nahvalur Original Plus Halloween 2024 vulpen viert de leuke en feestelijke sfeer van Halloween. De Nahvalur Original Plus Halloween 2024 vulpen is gemaakt van helder oranje glinsterend hars en heeft een gouden afwerking met een zwarte penpunt. De pen is de perfecte manier om de geest van het seizoen te laten zien.
De Nahvalur Original Plus Halloween 2024 vulpennen zijn gelimiteerd tot een oplage van 2024 pennen, en elk van hen is genummerd aan de bovenkant van de finial. Dit bevestigt de exclusiviteit van het product.
Na het succes van de Narwhal Original Series die in 2019 debuteerde, gaat Nahvalur verder met deze serie. De Nahvalur Original Plus serie behoudt het betaalbare prijspunt, terwijl het vulsysteem is geüpgraded van een zuiger naar een vacuümsysteem. Deze serie heeft nog steeds de in eigen huis ontwikkelde No.6 roestvrijstalen penpunt.
Nahvalur Original Plus Halloween 2024 vulpen Specificaties:
- Afwerking: Doorschijnend acryl
- Versieringen en clip: Goud
- Penpunt: Nr. 6 roestvrij staal
- Vulsysteem: Vacuüm (alleen inkt uit flessen)
- Lengte van de pen, gesloten: 5,77 in. / 146,5 mm
- Lengte van de pen, open, dop eraf: 5,24 in. / 133 mm
- Lengte van de pen, open, dop geplaatst: dop post
- Diameter pen, loop: 0,53 inch. / 13,5 mm
- Diameter pen, doorsnede: 0,43 inch. / 11 mm
- Totaalgewicht pen: 0,9 oz. / 27 g
- Geschenkverpakking
| Kenmerken | |
| Merk | Nahvalur |
| Productlijn | Original Plus |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Fine,Medium,Broad,Stub |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Vulsysteem | Vacuum |
| Sluitsysteem | Screw cap |
| Materiaal | Resin |
| Kleur | Oranje |
| Details kleur | Goud |
| Gewicht | 37 gram |
| Lengte gesloten | 146mm |
| Lengte barrel | 130mm |
| Lengte met dop | 176mm |
| Diameter | 13mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Nahvalur Original Plus Halloween 2024 GT Vulpen
- (5)
Total Reviews (1)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















