- Stock: Verwacht binnen 9 werkdagen
- Brand: Monteverde
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
De Monteverde Ritma collectie is geïnspireerd op de minimalistische beweging van de jaren '60 en '70, waar strakke lijnen, rechttoe rechtaan ontwerpen en prachtige kleuren binnen het werk de meest prominente waren. De Monteverde Ritma is tot in de perfectie bewerkt met een mix van staal en aluminium en heeft een gestroomlijnd ontwerp van de bovenkant van de magnetische dop tot de achterste penpunt, perfect voor degenen die de voorkeur geven aan een goed uitgebalanceerde en zware pen. Elke aluminium houder is geanodiseerd in een keuze van metallic kleuren en behandeld met een matte afwerking, wat resulteert in een gedempte pop van levendige kleuren die zacht aanvoelen en prachtig worden geaccentueerd met gepolijste gunmetal accenten. De clip is ontworpen om de rechte lijnen van de stijl van het lichaam te evenaren met een extra flair, het midden gesneden in een langwerpige ovale vorm voor gebruiksgemak. Een opwindend kenmerk van deze minimalistische pen is de magnetische dop en plaatsing, zo stevig en perfect ontworpen om de pen te verzegelen. Je hoeft de dop er niet af te draaien, trek er zachtjes aan en geniet van het opvallende ploppende geluid van de verzegeling, plaats de dop dan op de achterkant en ervaar ook daar de veilige magnetische verzegeling. Om de balpenpunt te onthullen, draai je aan de gunmetal grip en draai je tegen de klok in. Elke Monteverde Ritma pen zit in een nieuw ontworpen slanke geschenkverpakking.
De grote flexibele roestvrijstalen penpunt van de vulpen is verkrijgbaar in fijn, medium, breed en stomp en maakt gebruik van cartridge- of convertervulling.
Monteverde is een Amerikaans bedrijf dat de mooiste schrijfinstrumenten maakt, gemaakt van de beste Europese harsen, celluloid en koolstofvezels. De schrijfinstrumenten van Monteverde zijn toonaangevend op het gebied van innovatie en design. Het gebruik van kleuren maakt de collecties van Monteverde nog aantrekkelijker.
| Kenmerken | |
| Monteverde Black PVD Nib | Omniflex |
| Merk | Monteverde |
| Productlijn | Ritma |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Omniflex, Stub |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Kleur | Paars |
| Details kleur | Silver |
| Gewicht | 50 grams |
| Lengte gesloten | 136mm |
| Lengte barrel | 129mm |
| Lengte met dop | 160mm |
| Diameter | 13mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Monteverde Ritma Special Edition Midnight Orchid Vulpen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















