- Stock: In Stock
- Brand: Leonardo Officina Italiana
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
Vervaardigd met Italiaanse precisie en geïnspireerd door de ruwe schoonheid van de natuurlijke elementen van de aarde, is de Leonardo Momento Zero Alumina een limited edition vulpen die naadloos een klassiek ontwerp combineert met moderne materiaalinnovatie. Gefreesd uit massief ruw aluminium afkomstig van bauxiet, heeft dit elegante schrijfinstrument een geborstelde, parelmoerachtige afwerking beschermd door een kleurloze Zwitsers gemaakte behandeling-waarborgt langdurige duurzaamheid en verfijnde glans.
Verkrijgbaar in zilver of goud, de Alumina toont Leonardo's tijdloze Momento Zero silhouet - een ontwerp gevierd voor zijn vintage ziel en hedendaags vakmanschap. De pen is uitgerust met een roestvrijstalen #6 "La Fenice" penpunt of een upgradebare 14k gouden "La Fenice" penpunt, voor een soepele, expressieve schrijfervaring. Een cartridge of schroefconverter is inbegrepen voor veelzijdige inktvullingsopties.
Belangrijkste kenmerken:
- Limited Edition: Slechts 525 vulpennen per trim wereldwijd
- Materiaal: Geborsteld ruw aluminium met kleurloze Zwitserse behandeling voor verbeterde duurzaamheid en een parelmoerachtige afwerking
- Penpunt opties: Roestvrijstalen #6 "La Fenice" punt of 14k gouden #6 "La Fenice" punt
- Vulsysteem: Patroon of schroefconverter (meegeleverd)
- Keuzes in afwerking: Verkrijgbaar in elegant zilver of goud
- Gemaakt in Italië: Volledig ontworpen en vervaardigd in Leonardo's werkplaats
Een viering van vorm, functie en elementaire schoonheid, de Leonardo Momento Zero Alumina is een schrijfinstrument dat het verleden eert terwijl het de schittering van modern vakmanschap weerspiegelt.
De vulpen heeft een roestvrijstalen penpunt in verschillende maten en maakt gebruik van het standaard internationale cartridge/converter vulmechanisme (converter inbegrepen). Het is ook mogelijk om te upgraden naar een 14kt gouden penpunt.
En het verhaal gaat verder... Een familietraditie. Leonardo Officina Italiana is een smederij, een laboratorium waar ervaring en vakmanschap worden vermengd om "plezier", het plezier van schrijven, tot leven te brengen. Meer dan 45 jaar ervaring op het gebied van schrijfinstrumenten, doorgegeven van vader op zoon, van generatie op generatie. Vandaag werkt Leonardo Officina Italiana aan emotionele en vintage projecten, waarbij de oude laadsystemen, de materialen en de bewerkingstechnieken die ooit het ambacht van de ambachtsman kenmerkten, worden overgenomen. De Leonardo pennen hebben een ziel, een menselijke warmte die alleen passie kan geven. Elke Leonardo collectie wordt met de hand gemaakt in Italië.
| Kenmerken | |
| Merk | Leonardo |
| Productlijn | Momento Zero |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine,Fine,Medium,Broad,Elastic Fine,Elastic Extra Fine |
| Penpunt materiaal | Staal,Goud |
| Vulsysteem | Cartridge/converter |
| Sluitsysteem | Screw cap |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Silver |
| Details kleur | Silver |
| Gewicht | 25 gram |
| Lengte gesloten | 142mm |
| Lengte barrel | 129mm |
| Lengte met dop | 169mm |
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Leonardo Momento Zero Alumina LE ST Vulpen
- (5)
Total Reviews (2)
click here write review to add review for this product.
-
(5)
-
(5)
-
(5)















