Laban Formosa ST Vulpen
EUR €290,00
Excl. BTW: EUR €239,67
- Stock: In Stock
- Brand: Laban
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
| Kenmerken | |
| Laban ST Nib | Extra Fine (EF) |
| Merk | Laban |
| Productlijn | Formosa |
| Schrijfmodus | Fountain pen |
| Penpunt breedte | Broad |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Vulsysteem | Cartrdige/Converter |
| Sluitsysteem | Screw cap |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Blauw |
| Details kleur | Silver |
| Gewicht | 36 gram |
| Lengte gesloten | 138mm |
| Lengte barrel | 126mm |
| Lengte met dop | 160mm |
| Diameter | 10mm |
-
0%
-
100%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Laban Formosa ST Vulpen
- (4)
Total Reviews (1)
click here write review to add review for this product.
-
(4)
-
(4)
-
(5)















