- Stock: In Stock
- Brand: Kaweco
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
Er zijn slechts een aantal schrijfinstrumenten die al geruime tijd succesvol zijn zonder al te grote veranderingen. De Kaweco Sport is één van die pennen collecties. De pen heeft het authentieke ontwerp uit 1935. Een vriendschap die generaties lang meegaat.
De Kaweco Brass Sport Vulpen is gemaakt van massief messing. De vulpen weegt 46 gram, dat is meer dan de meeste andere vulpennen die momenteel beschikbaar zijn. De onbehandelde afwerking betekent dat deze vulpen - net als de Al-Sport Stone Washed - gedurende de tijd een unieke glans zal achterlaten, afhankelijk van het gebruik en de bewaarcondities. De afwerking kan ofwel worden overgelaten aan de natuurlijke ontwikkeling of het kan worden hersteld met behulp van messing polish.
Opvallend aan het Kaweco Brass Sport vulpen is dat deze erg klein is. De pen is slechts 10,6 cm lang en daardoor gemakkelijk op te bergen in bijvoorbeeld een tas of zak, echter met de dop op de achterkant meet de pen 13,5 cm en ligt deze uitstekend in de hand. De vulpen heeft een stalen penpunt die gemaakt wordt door de Duitse firma Bock Heidelberg en maakt gebruik van een inktcartridge/converter vulsysteem.
Met dan 125 jaar ervaring is het Duitse Kaweco een van de oudste merken in de markt. Kaweco innoveert zonder haar geschiedenis te vergeten en is daardoor sinds 1883 een genot om mee te schrijven.
| Kenmerken | |
| Merk | Kaweco |
| Productlijn | Brass Sport |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Fine, Medium, Broad |
| Penpunt materiaal | Staal |
| Vulsysteem | Cartridge/Converter |
| Sluitsysteem | Draaidop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goud |
| Details kleur | Goud |
| Gewicht | 46 gram |
| Lengte gesloten | 105mm |
| Lengte barrel | 095mm |
| Lengte met dop | 133mm |
| Diameter | 14mm |
-
85%
-
15%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Kaweco Brass Sport Vulpen
- (4.85)
Total Reviews (20)
click here write review to add review for this product.
-
(4.95)
-
(4.89)
-
(5)















