- Stock: In Stock
- Brand: Caran d'Ache
- Model: Vulpen / Fountain pen
Beschikbare opties:
De Varius Carbon 300 collectie heeft een zeer bijzondere eigenschap. Dit zeer technisch materiaal is bijzonder licht maar is tevens enorm sterk wat belangrijk is in topsport. Geïnspireerd door de autosport en zeilen, hebben de ambachtslieden van Caran d'Ache ingenieus 3000 lijnen van carbon verweven. In combinatie met de verzilverde details weet Caran d’Ache een schrijfinsturment te creëren met een sterke high-tech accent: de Carbon 3000 straalt macht en kracht uit.
De Varius vulpennen zijn voorzien van een 18kt gouden penpunt in Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Oblique Medium of Oblique Broad en maken gebruik van een cartridge/converter vulsysteem.
De inktpotten en inktcartridges van Caran d'Ache zijn beschikbaar in onze webstore.
Caran d'Ache, opgericht in 1924 door Arnold Schweitzer, is het product van de lange Zwitserse geschiedenis van horlogemakers en edelsmeden. Tegenwoordig is Caran d'Ache de belichaming van superieure kwaliteit en wereldwijd erkende expertise. Elk product wordt met de hand gemaakt in de werkplaatsen in Genève en combineert traditioneel vakmanschap met moderne technieken.
| Kenmerken | |
| Merk | Caran d'Ache |
| Productlijn | Varius |
| Schrijfmodus | Vulpen |
| Penpunt breedte | Extra Fine, Fine, Medium, Broad, Oblique Medium, Oblique Broad |
| Penpunt materiaal | 18kt Goud |
| Vulsysteem | Cartridge/Converter |
| Sluitsysteem | Draaidop |
| Materiaal | Carbon |
| Kleur | Zwart |
| Details kleur | Silver |
| Lengte gesloten | 133mm |
| Lengte barrel | 127mm |
| Lengte met dop | 166mm |
| Diameter | 10mm |
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
-
0%
Reviews Over Caran d'Ache Varius Carbon 3000 Vulpen
- (0)
Total Reviews (0)
click here write review to add review for this product.
-
(0)
-
(0)
-
(0)















